Reddoorz Plus At Riverside Malang

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Reddoorz Plus At Riverside Malang
$$$$

Beschrijving

Het Reddoorz Plus At Riverside Malang hotel met 2 sterren ligt in een shopping deel van Malang, op ongeveer 3 km van cultuurgerichte attracties zoals het Cultural Center of East Java.

Locatie

Deze gelegen op afstand van 4 km tot de Kasembon Rafting het hotel bevindt zich tevens op 15 km van de luchthaven Malang. Dit pand met 24 kamers is op 4 km afstand van Laundry Merjosari gelegen. Tot de nabijgelegen gezinsattracties behoren het Tlogomas Park binnen 4 km afstand van het hotel.

Kamers

Een bureau, een flatscreen TV met satelliet zenders en airconditioning zijn in elke unit van Reddoorz Plus At Riverside te vinden. Elke unit beschikt over een privébadkamer met een douche.

Licentienummer: 55110,9120009380112

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 14:00-23:59
tot 12:00
Voorzieningen
Geen parkeergelegenheid.
Geen internettoegang beschikbaar.
Overige informatie
Kinderen en extra bedden
Er zijn geen ledikanten in de kamer. 
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Gebouw
Aantal kamers:24
Oude naam
RedDoorz Plus @ Riverside Malang
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Standaard Kamer met een Queen Size Bed
  • Kamergrootte:

    18 m²

  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
  • Douche
  • Airconditioning
Familie Kamer
  • Kamergrootte:

    26 m²

  • Bed opties:
    2 enkele bedden
  • Douche
  • Airconditioning
Standaard Kamer met Twee Aparte Bedden
  • Bed opties:
    2 enkele bedden

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Internet
Parking
Bagageopslag
24 uursservices
TV

Flat-screen TV

Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan

Roken niet toegestaan

Rookvrije kamers

Kamerfaciliteiten

  • Zithoek

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Media

  • Flat-screen TV
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Reddoorz Plus At Riverside Malang

💵 Laagste kamerprijs 13 €
📏 Afstand tot het centrum 5.2 km
✈️ Afstand tot de luchthaven 13.4 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Malang Luchthaven, MLG

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
F9 No.5-6,Jendral Ahmad Yani Utara, Riverside Kel Balearjosari, Kel Blimbing, Kota Malang, Polowijen, Kota Malang, Jawa Timur, Indonesia,65126,Malang,East Java, Malang, Indonesië, 65126
Kaartweergave
F9 No.5-6,Jendral Ahmad Yani Utara, Riverside Kel Balearjosari, Kel Blimbing, Kota Malang, Polowijen, Kota Malang, Jawa Timur, Indonesia,65126,Malang,East Java, Malang, Indonesië, 65126
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
Jl. A.Yani 15 Blimbing
Sabilillah Mosque
1.1 km
Restaurant
AhYat Abalone Forum Restaurant
410 m

Beoordelingen van Reddoorz Plus At Riverside Malang

8.5 /10
Geweldig
2 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over Reddoorz Plus At Riverside Malang

Hoe ver ligt Reddoorz Plus At Riverside Malang hotel van het stadscentrum?
Reddoorz Plus At Riverside Malang hotel is in een shopping deel van Malang gelegen.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven in de buurt van 2-sterren Reddoorz Plus At Riverside Malang hotel?
2-sterren Reddoorz Plus At Riverside Malang hotel is 25 minuten rijden (15 km) van de luchthaven Malang gelegen.
Hoe laat kan ik het vroegste en het laatste bij dit 2-sterren hotel uitchecken?
U kunt van 12:00 tot en met 12:00 uit dit 2-sterren hotel uitchecken.
Hoeveel kost het om bij dit hotel in Malang te logeren?
De prijzen van dit hotel in Malang beginnen op $17.
Welke betaalmethoden zijn er beschikbaar in 2-sterren Reddoorz Plus At Riverside Malang?
Bij 2-sterren Reddoorz Plus At Riverside Malang kunnen gasten betalen met contant geld, Visa en American Express en andere betaalwijzen.
Welke voorzieningen worden aangeboden in de kamers van Reddoorz Plus At Riverside Malang?
Sommige kamers van Reddoorz Plus At Riverside Malang verwelkomen gasten met de volgende faciliteiten:
  • een bureau
  • een zitruimte
  • een flatscreen TV met satellietzenders
  • een TV
  • een kabel flatscreen TV
  • TV met meerdere kanalen
  • airconditioning

Best Beoordeelde RedDoorz Hotels in de buurt van Malang

Met RedDoorz vindt u stijlvolle en betaalbare accommodaties in de belangrijkste steden van Indonesië, evenals in Singapore, de Filippijnen en Vietnam. Ons merk belooft niet alleen een comfortabel verblijf, maar ook geavanceerde faciliteiten en zeer vriendelijke service. Elke kamer biedt moderne voorzieningen en gratis Wi-Fi. Ontspan en geniet van uw reis zonder uw budget te overschrijden, met RedDoorz.

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer